Povijest

GODINA I MJESTO

NATJECANJE I DISCIPLINA

SASTAV POSADE

TRENER

PLASMAN

2009., Banyoles

Svjetski kup

2xSMA

Valent Sinković, Martin Sinković

Nikola Bralić  

Finale A 3. mjesto

2009., München

Svjetski kup

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka)  i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

Finale A 1. mjesto

2009., Brive-la-Gaillarde

Svjetsko juniorsko prvenstvo

4xJŽA

Monika Švenda (VK Jarun), Asja Žero (VK Istra), Karla Milošević (VK Korana) i Helena Pavković

Darko Mikšić

Finale B 6. mjesto

4xJMA

Dario Šabić (VK Korana), Vedran Radonić, Filip Zember (VK Croatia) i Matija Sudić

Ante Dragović (Zlatko Katušin, Darko Mikšić)

Finale C 1. mjesto

4-JMA

Filip Vojnić-Zelić, Marko Đurica, Karlo Bilić (Oba VK jadran Z.) i Marijan Filipović

Darko Mikšić

Finale C 4. mjesto

2xJMA

Ivan Mašina (VK Jadran Z.) i Boris Gardijan

Darko Mikšić

Finale D 4. mjesto

2009., Račice

Svjetsko prvenstvo za seniore B

4xSMB

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka)  i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

ZLATANA MEDALJA

2xSMB

Ivan Rom, Sven Bohnec (VK Korana)

Zlatko Katušin, (Nikola Bralić)

Finale B 4. mjesto

4+SMB

Nikola Žunić, Darko Malbašić Josip Maretić (oba HVK Gusar), Stjepan Matić i Mario Kujunžić (HVK Gusar)

Igor Čulin (Nikola Bralić)

Finale B 2. mjesto

2009., Poznan

Svjetsko prvenstvo za seniore A

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

Finale A 4. mjesto

2009., Brest

Europsko prvenstvo

8+SMA

AnteJjanjić (VK Iktus), Niko Bujas (VK Krka), Dražen Čulin , Mate Moguš (VK Iktus), Josip Stojčević (VK Jadran Zadar), Lenko Dragojević, Branko Begović, Marin Begović, k. Filip Čeh

Igor Čulin, (Branimir Steiner, Romano Bajlo, (Nikola Bralić)  

Finale B 1. mjesto

2010., Bled

Svjetski kup

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

1. mjesto

2010., München

Svjetski kup

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

1. mjesto

2010., Luzern

Svjetski kup

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

1. mjesto, ukupni pobjednici SK

2010., Brest

Svjetsko prvenstvo za seniore B

4xSMB

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

ZLATANA MEDALJA

2- LSMB

Josip Brusić (VK Jadran R.) i Marijan Filipović

Davor Radović (Nikola Bralić)

Finale C 1. mjesto

2x LSMB

Nicol Udovičić i Vedran Radonić

Nikola Bralić  

Finale C 2. mjesto

4-SMB

Tomislav Holi i Stjepan Matić, Josip Maretić i Zvonimir Batinić (oba HVK Gusar)

Nikola Bralić

Finale B 5. mjesto

2xSŽB

Helena Pavković i Anja Svečarovski (VK Istra)

Elvis Orbanić (Nikola Bralić)

Finale C 2. mjesto

2xSMB

Ivan Rom, Sven Bohnec (VK Korana)

Zlatko Katušin, (Nikola Bralić)

Finale D 3. mjesto

2010. , Račice  

Svjetsko juniorsko prvenstvo

1xJMA

Boris Gardijan

Darko Mikšić

Finale B 5. mjesto

4xJMA

Matej Herega (VK Zagreb), Matija Milošević (VK Korana), Krešimir Kavčić i Luka Radonić

Krešimir Čuljak, (Darko Mikšić)

Finale D 2. mjesto

2010., Montemor-O-Velho

Europsko prvenstvo

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

SREBRNA MEDALJA

2010.,   Lake Karapiro

Svjetsko prvenstvo za seniore A

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

ZLATNA MEDALJA

2011., München

Svjetski kup

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

2. mjesto

2011., Hamburg

Svjetski kup

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

1. mjesto

2011., Kruszwica

Europsko prvenstvo za juniore

4xSMA

Boris Gardijan

Darko Mikšić

3. mjesto

JŽ4x

Žana Krakić, Lucija Rubinjoni (obje VK Trešnjevka), Lena Suzić, Tea Kavčić

Hrvoje Petorović (Darko Mikšić)

6. mjesto

2xJMA

Krešimir Kavčić i Luka Radonić

Darko Mikšić

Finale B 1. mjesto

2011., Henley

Henley Royal Reggatta  

4xSMA

Domagoj Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

2. mjesto

2010., Luzern

Svjetski kup

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

5. mjesto

2011., Amsterdam

Svjetsko prvenstvo za seniore B

4-SMB

Matej Srb (VK Iktus), Toni Urlić, Stjepan Matić i Karlo Udovičić

Ninoslav Saraga (Nikola Bralić)

Finale B 1. mjesto

1x LSMB

Vedran Radonić

Ninoslav Saraga (Nikola Bralić)

Finale B 3. mjesto

2011., Eaton

Svjetsko juniorsko prvenstvo

1xJMA

Boris Gardijan

Darko Mikšić

Finale B 1. mjesto

2xJMA

Krešimir Kavčić i Luka Radonić

Darko Mikšić

Finale C 3. mjesto

2011., Bled

Svjetsko prvenstvo za seniore A

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

BRONČANA MEDALJA

2011., Plovdiv

Europsko prvenstvo za seniore A

4-SMB

Matej Srb, Mate Moguš (VK Iktus), Stjepan Matić i Karlo Udovičić

Ninoslav Saraga (Nikola Bralić)

Finale B 3. mjesto

 

2012., Beograd

 

 Svjetski kup  1xLSŽ Helena Pavković Marko Dragičević (Nikola Bralić)  Finale A 6. mjesto
 2xLSM Luka Radonić i Vedran Radonić Marko Dragičević (Nikola Bralić) Finale C 4. mjesto  

2012.,

Beograd, Luzern, München

Svjetski kup

 4xSMA David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović) Sve tri pobjede, ukupno prvo mjesto

2012., Trakai

 

Svjetsko prvenstvo za seniore B

 1xLSŽ Helena Pavković Marko Dragičević (Nikola Bralić)

 
Finale B 2. mjesto  
  2xLSM Luka Radonić i Vedran Radonić  Finale C 1. mjesto 
 
2-LSM Krešimir Kavčić i Marijan Filipović Finale C 1. mjesto 
 
2012., London  Olimpijske igre 4xSMA David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković Nikola Bralić (Branimir Steiner, Hrvoje Petrović) SREBRNA MEDALJA
2012. Plovdiv Svjetsko juniorsko prvenstvo  4xJMA Luka Baričević (Jadran/ZD), Roko Šitum, Ante Ančić (Mornar) Hrvoje Šain

Darko Mikšić (Danijel Bajlo, Luka Vrgoč)

 Finale B 3. mjesto 
2012., Varese Europsko prvenstvo za seniore A  2xSMA Martin Sinković i Valent Sinković  Nikola BraliĆ ZLATNA MEDALJA
 

ŠKOLA VESLANJA

Novi termini treninga - kliknite VIŠE

Više


Kalendar natjecanja u 2019. godini

Kalendar HVS-a i FISA-e.