Povijest

GODINA I MJESTO

NATJECANJE I DISCIPLINA

SASTAV POSADE

TRENER

PLASMAN

2005., München,  Luzern

 

Svjetski kup

8+SMA

Petar Milin, Frane Niseteo, (oba Jadran/Zadar), Milan Ražov, Jure Mrduljaš (Gusar), Oliver Martinov, Hrvoje Marić, Marko Dragičević, Branimir Vujević (svi Jadran/Zadar)

Romano Bajlo (Nikola Bralić)

 

2xSMA

 

Mario Vekić i Ante Kušurin (Trešnjevka)

Nikola Bralić

samo Luzern - finale D 2. mjesto

2005., Almeria

Mediteranske igre

2xSMA

Mario Vekić i Ante Kušurin (Trešnjevka)

Nikola Bralić

Finale A 4. mjesto

1xSMA

Lenko Dragojević

Nikola Bralić

Finale A 6. mjesto

2005., Amsterdam

Svjetsko prvenstvo za seniore B

1xSMB

Lenko Dragojević

Nikola Bralić

Finale C 5. mjesto.

2005., Brandenburg

Svjetsko juniorsko prvenstvo

2xJMA

Hrvoje Jurina (Trešnjevka) i Tomislav Holi

Darko Mikšić

SREBRNA MEDALJA

4-JMA

Domagoj Barlović, Nikola Žunić, Damir Martin (Trešnjevka) i Marin Bogdan (Jadran/ Rijeka)

Davor Radović

(Darko Mikšić)

Finale A 4. mjesto

1xJMA

Valent Sinković

Darko Mikšić

Finale B 1. mjesto

4xJŽA

Ada Pervan, Lucija Nuskern, Maja Anić, Anja Svečarovski

Davor Brust i Elvis Orbanić

(D. Mikšić)

Finale B 6. mjesto

2005., Gifu

Svjetsko prvenstvo za seniore A

8+SMA

Branko Begović, Petar Milin (oba Jadran/Zadar), Milan Ražov, Jure Mrduljaš (Gusar), Oliver Martinov, Hrvoje Marić, Marko Dragičević, Branimir Vujević (svi Jadran/Zadar)

Romano Bajlo (Nikola Bralić)

Finale B 5. mjesto

2xSMA

Mario Vekić i Ante Kušurin (Trešnjevka)

Nikola Bralić (Drago Milinković)

Finale B 2. mjesto

2005., Gent

Svjetsko prvenstvo za seniore B

1xSMB

Lenko Dragojević

Nikola Bralić

Finale C 3. mjesto.

2006., Amsterdam

Svjetsko juniorsko prvenstvo

2xJMA

Damir Martin (Trešnjevka) i Valent Sinković

(Darko Mikšić) Hrvoje Petrović

SREBRNA MEDALJA

4xJMA

Sven Bohnec (Korana), David Šain (Iktus), Marin Mladinić (Mornar), Tomislav Holi

Darko Mikšić (ZlatkoKatušin, Branimir Steiner, Fistanić)

SREBRNA MEDALJA

2006., Hazevinkel

Svjetsko prvenstvo za seniore B

2xSMB

Matija Cetinić i Lenko Dragojević

Nikola Bralić

Finale B 3. mjesto

8+SMB

Ivan Dukić Branko Begović, Marin  Begović(svi Jadran /Zadar), Marin Bogdan, Dejan Pupovac (Jadran/ Rijeka), Domagoj Barlović, Nikola Žunić, Hrvoje Jurina (Trešnjevka) i korm. Filip Čeh

Romano Bajlo

(Davor Radović, Nikola Bralić, Drago Milinković)

Finale B 2. mjesto

2006., Eaton

Svjetsko prvenstvo za seniore A

2xSMA

Mario Vekić i Ante Kušurin (Trešnjevka)

Nikola Bralić (Drago Milinković)

Finale B 2. mjesto

2007., Peking

Svjetsko juniorsko prvenstvo

1xJMA

Martin Sinković

Darko Mikšić

BRONČANA MEDALJA

4-JMA

Petar Majić, Ivan Đurđević (oba VK Iktus), Ivan Rom i Stjepan Matić

Darko Mikšić (Branimir Steiner)

Finale B 4. mjesto

2xJŽA

Adrijana Trzin, Kristina Valentić

Nikola Blažević (Darko Mikšić)

Finale D 5. mjesto

2007., Stratchclyde

Svjetsko prvenstvo za seniore B

2xSMB

David Šain (VK Iktus) i Valent Sinković

Nikola Bralić,

(Branimir Steiner)

Finale A 4. mjes

2007., München

Svjetsko prvenstvo za seniore A

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Bojan Žugić, Hrvoje Jurina (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić (Branimir Steiner i Drago Milinković)

Finale C 5. mjesto

8+SMA

Roko Švast (HVK Gusar), Marin Bogdan (Jadran RI), Vito Čavrlj, Petar Lovrić (VK Trešnjevka), Martin Rogulja, Nikola Žunić, Damir Martin (VK Trešnjevka), Alen Banovac (HVK Gusar), korm. Filip Čeh

Hrvoje Petović (Nikola Bralić, Igor Čulin, Drago Milinković, Davor Radović)

Finale C 2. mjesto

2008., Brandenburg

Svjetsko prvenstvo za seniore B

2xSMB

Valent Sinković i Martin Sinković

Nikola Bralić

 

SREBRNA MEDALJA

2008., Ottensheim

Svjetsko prvenstvo za seniore A

2+SMA

Vito Čavrlj,  Lenko Dragojević i kormilar Filip Čeh

Nikola Bralić

 

Finale B 5. mjesto

Svjetsko juniorsko prvenstvo

4-JMA

Vlatko Krasić  (VK Krka), Zvonimir Batinić (HVK Gusar), Marijan Filipović i Matija Sudić

Darko Mikšić

Finale B 2. mjesto

1xJMA

Ivan Rom

Darko Mikšić

Finale C 2. mjesto

2xJŽA

Helena Pavković i Petra Barlović

Darko Mikšić

Finale C 2. mjesto

2008., Atena

Europsko prvenstvo

2xSMA

Valent Sinković i Martin Sinković

Nikola Bralić

 

Finale A 5. mjesto

8+SMA

Ante Janjić (VK Iktus), Alen Banovac (HVK Gusar),  Josip Stojčević (Jadran ZD), Nikša Skelin (HVK Gusar), Vito Čavrlj, Marin Bogdan (Jadran RI),   Igor Boraska (HVK Gusar), Branimir Vujević (Jadran ZD), korm. Silvio Petriško (VK Croatia)

Igor Čulin, (Romano Bajlo, Nikola Bralić, Davor Radović, i Branimir Steiner)

 

Finale A 5. mjesto

 

ŠKOLA VESLANJA

Novi termini treninga - kliknite VIŠE

Više

Kalendar natjecanja u 2019. godini

Kalendar HVS-a i FISA-e.