Povijest

GODINA I MJESTO

NATJECANJE I DISCIPLINA

SASTAV POSADE

TRENER

PLASMAN

2013., Eaton

Svjetski kup

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto

2013., Luzern

Svjetski kup

4xSMA

David Šain (VK Iktus), Martin Sinković, Damir Martin (VK Trešnjevka) i Valent Sinković

Nikola Bralić(Branimir Steiner, Hrvoje Petrović)

1. mjesto

 2013., Trakai

Svjetsko juniorsko prvenstvo

4xJMA

Roko Šitum, Ante Ančić, Luka Baričević i Domagoj Šain

Darko Mikšić

Finale B 3. mjesto

2013., Brandenburg

Svjetsko prvenstvo za seniore B

1x- LSŽ

Helena Pavković

Nikola Bralić(Srđan Podvorac)

Finale B 2. mjesto

2- LSM

Krešimir Kavčić i Marijan Filipović

Nikola Bralić(Srđan Podvorac)

Finale B 3. mjesto

1x LSM

 Vedran Radonić

Nikola Bralić(Srđan Podvorac)

Finale C 1. mjesto

2014.,

Europsko prvenstvo

1xSMA

Martin Sinković

Nikola Bralić

Finale B 1. mjesto

2014.,

Banoles

Svjetski kup

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto

2014.,

Luzern

Svjetski kup

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto

2014.,

Amsterdam

Svjetsko prvenstvo za seniore A

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković,

Nikola Bralić

ZLATNA MEDALJA

2014., Boston

Head of the Charles

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto

8+SMA

Martin Sinković i Valent Sinković, Mahe Drysdale, Ondrej Synek, Olaf Tufte, Roel Braas, Julien Bahain, John Graves i korm. Peter Wiersum

 

  1. 1.  mjesto

2014.,

Torino

Trofeo SilverSkiff

1xSMA

Martin Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto

Valent Sinković,

5. mjesto

1xLSMA

Luka Radonić

11. mjesto

2015.,

Varese

Svjetski kup

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto

2015., Plovdiv

SP U23

1xLSMA

Luka Radonić

Marko Banović (Nikola Bralić)

BRONČANA MEDALJA

1xSŽA

Valentina Pleić

Finale A, 6. mjesto

2xSMA

Tomislav Šain i Ante Ančić (HVK Mornar)

Finale B, 6. mjesto

2015.,

Luzern

Svjetski kup

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto, ukupna pobjeda SK

2015.,

Aiuguebelette

Svjetsko prvenstvo za seniore A

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

ZLATNA MEDALJA

2015.,

Torino

Trofeo SilverSkiff

1xSMA

Valent Sinković

 

 

Nikola Bralić

 

 

1. mjesto

Martin Sinković

2. mjesto

1xLSMA

Luka Radonić

Marko Banović (Nikola Bralić)

5. mjesto za lake, ukupno 12. mjesto

2016.,

Varese

Svjetski kup

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto

 

1xLSM

Luka Radonić

Marko Banović (Nikola Bralić)

2. mjesto

2016., Brandenburg

Europsko prvenstvo

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto

1xLSM

Luka Radonić

Marko Banović (Nikola Bralić)

6. mjesto

2016.,

Luzern

Svjetski kup II.

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto, ukupna pobjeda SK

 

1xLSM

Luka Radonić

Marko Banović (Nikola Bralić)

1. mjesto

2016.,

Poznan

Svjetski kup III.

1xLSM

Luka Radonić

Marko Banović

2. mjesto

2016.,

Trakai

Europsko prvenstvo za juniore

4xJM

Zvonimir Soldo, Ivan-Ante Grgić, Mihael Girotto i Boris Cesarec

Nikola Bralić

6. mjesto

8+JM

Ivan Rebić, Hrvoje Vrdoljak, Luka Smirčić, Leon Mikulić, Luka Gojanović-Rakić, Frane Filip Garma, Krešimir Forjan, Marin Maletić i korm. Ivor Krištof

 

B finale 2. mjesto

2016.,

Zagreb

Europske sveučilišne igre

1xLSM

Luka Radonić

Marko Banović

1. mjesto

2x SŽ

Valentina Plejić i Marcela Milošević

(Marko Banović)

1. mjesto

2xLSM

 

Luka Radonić i

Vedran Radonić

Marko Banović

1. mjesto

Luka Pap i Dominik Šutalo

Marko Banović

2. mjesto

8+SM

Tomislav Šain, Petar Talijić, Lovro Anzulović, Karlo Bilić, Josip Milić, Marin Mašina, Stijepan Matić i Marko Križmančić

 

2. mjesto

4xSM

Luka Pap, Tin Pozaić Dominik Šutalo, Juraj Prokopec

 

1. mjesto

2016.,

Rio de Janeiro

Olimpijske igre

2xSMA

Martin Sinković i Valent Sinković

Nikola Bralić

1. mjesto

2016.,

Rotterdam

SP za seniore, neolimpijske discipline i U23

1xLSM

Luka Radonić

Marko Banović

11. mjesto

1xLSŽB

Valentina Plejić

Marko Banović

18. mjesto

 

Podebljanim slovima označeni su veslači Mladosti. Prvo su navedeni treneri posade na natjecanju, a u zagradi su imena klupskih trenera veslača članova posade.

Više
 

ŠKOLA VESLANJA

Novi termini treninga - kliknite VIŠE

Više

Kalendar natjecanja u 2019. godini

Kalendar HVS-a i FISA-e.