Prethodno Svjetsko prvenstvo za seniore neolimpijske discipline i za juniore Sljedeće

Zagreb, 29. srpnja 2008.

Na svjetskom veslačkom prvenstvu svijeta za seniore i juniore održanom od 22. do 27. srpnja 2008. u Ottensheimu kraj Linza u Austriji,

Mirna Rajle Brođanac osvojila je treće mjesto u kategoriji samca za lake veslačice!

Čestitamo!

U A - finale plasirali su se i zauzeli šesto mjesto Marcela Milošević u juniorskom samcu i Dragičević Marino i Rudelj Mijo u juniorskom dvojcu na pariće.

Seniorski dvojac sa (Vito i Lenko, kormilar Filip) bio je 11., juniorski četverac bez (s našim Matijom i Marijanom) osmi, ženski juniorski dvojac na pariće (Petra i Helena) 14., juniorski skif (Ivan) 14. od 27, juniorski dvojac bez osmi, skif za lake seniore 14. od 24, juniorski četverac skul 11. od 21 i juniorski osmerac 11.