Ostale novosti

Natjecanja 2014.

Račice 2014.

8. srpnja 2014.

Luka Radonić je nastupio na otvorenom prvenstvu Češke u Račicama i lako pobijedio u kategoriji lakih samaca do 23 godine. Zanimljiviji je bio njegov nastup u apsolutnoj kategoriji lakih samaca gdje je u prednatjecanju izveslao novi hrvatski rekord za lake samce - 6:59,095, te je prvi naš laki samac koji je išao ispod 7 minuta. U toj utrci iznenadio je odličnog Slovaka Lukaša Babača, koji je krenuo rezervirano, a poslije nije mogao uhvatiti Luku, te se plasirao u A finale po vremenu. U A finalu iskusni Lukaš (svojedobno brončani sa svjetskog prvenstva u Novom Zelandu, pobjednik ovogodišnje Cro Open)  od starta nije dao Luki priliku, te pobijedio u vremenu 6:58.7, dužinu čamca prednosti pred Lukom (7:02.8). U skifu bez ograničenja težine veslača pobijedio je Ondrey Synek. Uz Čehe i Slovake nastupli su i Slovenci te predstavnik Cipra.

Predsjednik Skupštine HAVK Mladost saziva zasjedanje Izborne Skupštine u četvrtak 28. ožujka 2024. u 19 sati u Veslačkoj 26.